ALLIED TELESIS
0

ALLIED TELESIS

16 port 10/100/1000TX unmanaged switch

Switch ALLIED TELESIS 910 16 porturi Gigabit..

501,52 lei

24 x 10/100T ports and 4 x 100/1000X SFP

Switch ALLIED TELESIS 980M 24 porturi FastEthernet 2 porturi combo rackabil Layer 2 managed, 5 ani garantie prin inregistrare on-line..

1.312,50 lei

ATI MODULE SFP LC MM 2KM 1310NM HOTSWAP

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line..

275,08 lei

ATI MODULE SFP LC MM 2KM 1310NM HOTSWAP

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line..

327,92 lei

ATI MODULE SFP LX SM 10KM 1310NM HOTSWAP

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line..

376,14 lei

ATI MODULE SFP RJ45 100M HOTSWAP

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port RJ45 100m, hot-swap..

453,30 lei

ATI MODULE SFP SX MM 500M 850NM HOTSWAP

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm, 500m, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line..

221,83 lei

ATI SFP+ MODULE FO MM LC 10G 300M

ALLIED TELESIS SFP+ Module, MultiMode fiber 300m (using High bandwidth MMF) 850nm 10G Small Form Pluggable + - Hot Swappable (LC con connector), mandatory minimum support..

651,22 lei

ATI SW 16P FE UNMANAGED ECO

Switch ALLIED TELESIS FS700 16 porturi FastEthernet porturi rackabil Layer 2 unmanaged, 5 ani garantie prin inregistrare on-line..

304,01 lei

ATI SW 16P GB 2 CMB POE+ L2 WEBSM

Switch ALLIED TELESIS GS950 16 porturi Gigabit 2 porturi SFP rackabil PoE+ Layer 2 smart-managed, 5 ani garantie prin inregistrare on-line..

2.411,15 lei

ATI SW 16P GB 2SFP L2 WEBSM ECO

Switch ALLIED TELESIS GS950 16 porturi Gigabit 2 porturi SFP rackabil Layer 2 smart-managed, 5 ani garantie prin inregistrare on-line..

863,40 lei

ATI SW 24  Port Fast Ethernet PoE WebSma

Switch ALLIED TELESIS FS750 24porturi Fast Ethernet , 24 Port Fast Ethernet PoE WebSmart Switch with 4 uplink ports (2 x 10/100/1000T and 2 x SFP-10/100/1000T Combo ports)..

1.627,00 lei

Afişare 1 - 12 din 35 (3 pagini)